5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.
5 бер. 2024

05.03.2024 відбувся онлайн-урок "Єдиний урок з безпеки"з представниками ДСНС по Київському району з учнями 5-х класів. Під час бесіди учні пригадали : 1. Які бувають вибухонебезпечні предмети (міни, гранати...) ; 2. Як поводити себе, якщо опинився на небезпечній території? Як себе захистити? 3. Що робити, якщо виявили вибухонебезпечний предмет? 4. Пожежна безпека 5. Правила поведінки на льоду
4 бер. 2024

Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 6-А та 6-Б класів

04.03.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 6-А та 6-Б класів. Під час бесіди учні пригадали: 1. Які бувають оперативні служби допомоги? 2.В яких ситуаціях можна звертатися в ДСНС, до поліції, до швидкої медичної допомоги та газової служби? 3. Якими питаннями займаються ДСНС стосовно води та дорожнього руху, а також поліція стосовно дорожнього руху, та інших різних питань? 4. Які є адміністративні правопорушення та що передбачено за неправдиві виклики?
1 бер. 2024

1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони.

1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Саме в цей день набрав чинності статут Міжнародної організації цивільної оборони, який ухвалили 18 держав. У 3-А класу проведено виховний захід з цієї події та наші маленькі здобувачі освіти підготували малюнки.
1 бер. 2024

Загальні збори для учнів 11-х класів та їх батьків «Особливості проведення НМТ-2024 року»

01 березня 2024 року адміністрацією ліцею були проведені загальні збори для учнів 11-х класів та їх батьків «Особливості проведення НМТ-2024 року». Під час зборів були розглянуті організаційні питання щодо проведення тестування, порядок проведення, календар тестування. Надані учням 11-х класів поради щодо використання ресурсів для підготовки до тестування. Були обговорені питання безпеки під час НМТ.
28 лют. 2024

Освітнія акція «Добро починається з тебе»

Кирило Зірко учень 3-М класу, взяв участь в освітній акції «Добро починається з тебе»
27 лют. 2024

Учні 3-М класу долучились до акції «Незламні» для підтримки наших військових!

26 лют. 2024

26.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведена година спілкування на тему: "Навички стресостійкості, вміння визначати і керувати своїм емоційним станом під час війни" з учнями 6-А класу.

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

З метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до українського народу, Батьківщини, держави та нації, з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, у ліцеї для учнів проведено наступні заходи, а саме:

25 лютого День української жінки та день народження Лесі Українки

25 лютого День української жінки та день народження Лесі Українки - це святковий день, встановлений для вшанування внеску жінок у суспільний, культурний та економічний розвиток України. Вітання від 11-Б класу!!!