25 лютого День української жінки та день народження Лесі Українки

25 лютого День української жінки та день народження Лесі Українки - це святковий день, встановлений для вшанування внеску жінок у суспільний, культурний та економічний розвиток України. Вітання від 11-Б класу!!!
26 лют. 2024

Онлайн-урок, приуроченого до другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України, підготовлений Командою Освітнього центру Верховної Ради України

23.02.2024 учні нашого ліцею долучились до онлайн-уроку, приуроченого до другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України, підготовлений Командою Освітнього центру Верховної Ради України.
26 лют. 2024

Інтернет та його безпечне та відповідальне використання

Протягом тижня в 2, 3,4,5,6,7 та 8 класах були проведені бесіди та лекції на тему Інтернет та його безпечне та відповідальне використання. Для цього учні знайшли відповіді на питання:
24 лют. 2024

«730 днів Незламності»

«730 днів Незламності». Підготували учні 9-А класу до Другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.
24 лют. 2024

24 лютого 2024 року– друга річниця початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Наші захисники і захисниці щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги. Сила духу українського народу вражає. Нас не злякали ракети, обстріли, відключення світла, постійний психологічний тиск, біль і розчарування.
23 лют. 2024

РАНКОВУ ЗУСТРІЧ «Непереможні, незламні, бо єдині!»

Напередодні десятої річниці війни та другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну у 1-А класі було проведено РАНКОВУ ЗУСТРІЧ «Непереможні, незламні, бо єдині!»
23 лют. 2024

Протягом тижня в 9, 10 та 11 класах були проведені бесіди з кібергігієни!

Протягом тижня в 9, 10 та 11 класах були проведені бесіди з кібергігієни! Діти пригадали основні правила поводження в інтернеті, розглянули декілька кейсів, які можуть відбутися з ними у мережі та ознайомились з гайдом з кібербезпеки
23 лют. 2024

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до другої річниці російського повномасштабного вторгнення в Україну

#Харків_марафон_добра_2024

Учениця 8-В класу Курінна Ольга на постійній основі допомагає Захисникам
22 лют. 2024

Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 9-А та 9-Б класів

21.02.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 9-А та 9-Б класів. Під час бесіди учні пригадали: 1. Які бувають оперативні служби допомоги? 2.В яких ситуаціях можна звертатися в ДСНС, до поліції, до швидкої медичної допомоги та газової служби? 3. Якими питаннями займаються ДСНС стосовно води та дорожнього руху, а також поліція стосовно дорожнього руху, та інших різних питань? 4. Які є адміністративні правопорушення та що передбачено за неправдиві виклики?