23 лют. 2024

Учениця 8-В класу Курінна Ольга на постійній основі допомагає Захисникам
22 лют. 2024

Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 9-А та 9-Б класів

21.02.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 9-А та 9-Б класів. Під час бесіди учні пригадали: 1. Які бувають оперативні служби допомоги? 2.В яких ситуаціях можна звертатися в ДСНС, до поліції, до швидкої медичної допомоги та газової служби? 3. Якими питаннями займаються ДСНС стосовно води та дорожнього руху, а також поліція стосовно дорожнього руху, та інших різних питань? 4. Які є адміністративні правопорушення та що передбачено за неправдиві виклики?
21 лют. 2024

Учні 1-М класу провели ранкову зустріч, присвячену святкуванню дня рідної мови.

21 лют. 2024

Проведено урок до дня Рідної мови у 4-А класі

21 лютого був проведений урок до дня Рідної мови у 4-А класі. Урок проходив у формі гри, де учні подорожували по різних куточках рідної мови. Дізналися багато нового про українське слово, навчились цінувати свою мову.
20 лют. 2024

В 4-Б класі проведено виховний захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2024

20 лютого вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні.

Щороку 20 лютого ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Небесну Сотню пам’ятатимуть завжди, про неї обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!
20 лют. 2024

20 лютого ми відзначаємо День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Заходи до Дня Державного Герба України

У ліцею на честь Дня Державного Герба України проведено ранкові зустрічі, інформаційні хвилинки, виховні години.
19 лют. 2024

Учні 6-х класів розв’язували цікаве завдання, присвячене одному з символів нашої держави. Разом з усіма українцями відзначили День Державного герба України!

19 лютого на уроці математики учні 6-х класів розв’язували цікаве завдання, присвячене одному з символів нашої держави. Разом з усіма українцями відзначили День Державного герба України!
19 лют. 2024

Учні 10-х класів нашого ліцею відвідали профорієнтаційний захід «STEM-виставка, присвячена Міжнародному дню жінок та дівчат в науці»

18 лютого учні 10-х класів нашого ліцею відвідали профорієнтаційний захід «STEM-виставка, присвячена Міжнародному дню жінок та дівчат в науці»