Дистанційне навчання у воєнний час

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти у комунальному закладі «Харківський ліцей № 5 Харківської міської ради»

З 01.09.2023 освітній процес у закладі здійснюється у дистанційному форматі відповідно до розкладу.

Учителі-предметники проводять навчальні заняття з використанням електронних освітніх платформ і комунікаційних онлайн сервісів та інструментів: Google Classroom, Prometheus,  Learningapps,  «На урок», ЕdЕra,  Мооdle, Zoom, Viber, Telegram  в асинхронному та синхронному режимах.

Електронні щодженники та журнали розміщенні на платформі "Нові знання".

Інструкція для учнів і батьків

Класні керівники спілкуються з учнями, підтримують їх у складний час.

Коди доступу до курсів учням надано класними керівниками у групі вайбер.

Інструкція для використання Google Сlassroom

1.Завантажити Google Сlassroom

2.Приєднати Google Сlassroom до свого облікового запису

3.Ввести код класу, який попередньо вам надав класний керівник.

4.Зайдіть на вкладку завдання, перед вами будуть теми (папки) з назвами предмету, де ви знайдете завдання.

5.Зворотній зв'язок, спілкування з учителем ви можете здійснити за допомогою вкладка "Люди". Біля кожного вчителя є три крапки, натискаючи на них ви можете відправити лист на електронну адресу вчителя зі своєю роботою (виконаним завданням) або "вкласти файл".

Покрокова інструкція «Як приєднатися до Google Клас за допомогою коду»

Інструкція для використання платформи ZOOM

Для проведення онлайн-зустрічей, ми використовуємо платформу ZOOM.

Якщо Ви раніше не використовували цю платформу, інструкція нижче допоможе Вам легко це зробити і долучитися до наших онлайн-заходів.

1.Щоб підключитися до онлайн-зустрічі необхідний стабільний доступ до мережі Інтернет та будь-який пристрій – ноутбук, комп’ютер, планшет або смартфон.

2.Скачайте і встановіть ZOOM на свій пристрій (реєструвати свій аккаунт не обов’язково). Посилання для скачування:

Якщо у вас програма вже встановлена, то можна просто натиснути на посилання, надане організатором, і програма запуститься автоматично.

3.Безпосередньо перед початком онлайн-заходу перейдіть за посиланням, яке Вам прислали організатори і натисніть кнопку Join meeting (Увійти в конференцію). Параметри Do not connect to Audio і Turn off my Video дозволяють відключити, відповідно, ваш мікрофон і камеру при підключенні до семінару.

Шановні батьки!
При виникнені питаннь щодо організації освітнього процесу під час дистанційної форми навчання, звертайтеся до класних груп у месенджерах або написати листа на електронну пошту вчителя за посиланням

Рекомендації для батьків