Нове обладнання

Упродовж літа 2020 року було отримано дидактичні матеріали. Матеріали придбані за рахунок субвенції Державного бюджету України. Постачання інших предметів для Нової української школи продовжується.

Упродовж літа 2020 року школа отримала: 2 Комп'ютеризованих робочіх місця для вчителя початкових класів. У складі комплекту: комп'ютерне обладнання -ноутбук Impression 156ES; засоби навчання та обладнання - комплект : -багатофункціональний пристрій Epson L3151, -ламповий проектор Acer X1123HP. Фотозвіт

Другий рік поспіль діти навчатимуться в Новій українській школі. У серпні 2019 року за рахунок державної субвенції на впровадження стандартів НУШ у нашої школі триває поставка дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання. НУШ передбачає створення для першачків середовища у школі, де діти будуть навчатися через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам'ятовування фактів.

Упродовж грудня 2018 року школа отримала за рахунок бюджетних коштів зошити з укр. мови до підручника Коваленка  "Українська - це легко" - завдання для уроків, випуск "Джерело" для заступників директора

26 листопада 2018 року за рахунок державної субвенції в рамках Програми «Нова українська школа» було отримано 2 комплекти учнівських меблів: 60 учнівських стільців, 60 парт, 2 вчительскі столи.

16 жовтня 2018 року було отримано дидактичні матеріали та наочність для учнів 1-х класів за рахунок державної субвенції у рамках Програми «Нова українська школа». Фотозвіт

Отримано:

• Віяло дорожні знаки

• Віяло Цифри та годинник

• Карта фізична світу Карта фізична України

• Колекція. Насіння і плоди

• Колекція Корисні копалини

• Колекція. Типи грунтів

• Комплект для навчання грамоти/письма на магнітах

• Ляльковий театр. Родина. Тварини

• Математика. Лічильний матеріал (набір)

• Мікроскоп учнівський. Скло

• Муляжі. Овочі.

• Набори з математики (роздатковий)

• Набір класного інструменту

• Набір моделей геометричних тіл та фігур (пластик)

• Набір наочно-дидактичних матеріалів. Англ. мова

• Набір Частини цілого на крузі. Прості дроби (дерево)

• Нотний стан з нотами на магнітах

• Термометр

У 1 класи нашої школи завершена поставка комплекту "Комп'ютеризоване робоче місце учителя початкової школи".

Комплект створено за стандартами Нової української школи. Кожне робоче місце учителя 1 класів обладнано сучасним ноутбуком, кольоровим багатофункціональним пристроєм, ламинатором, витратними матеріалами. Кошті на придбання техніики були виділено з субвенції Державного бюджету України  та з бюджету міста Харкова.

Постачання інших предметів для Нової української школи продовжується.

Нове обладнання

У вересні школа почала отримувати підручники для 1-х класів.

№ з/п

Автор/Назва підручника

1

Сотникова С.І. Німецька мова (з аудіосупроводом) (українська + російська мова навчання)