Обдарована молодь

У 2019/2020 навчальному році учень нашої школи Потій Кирило (10-Б клас) другий рік поспіль — стипендіат Благодійної організації «Фонд О. Грановського» та Харківської міської ради.

У районному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка учениця 11-А класу Добровольська Софія посіла І місце, в обласному - ІІ місце; Філіпенко Анна, учениця 10-А класу - посіла ІІІ місце в районному етапі.

Чермних Майя - учасниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції    «Ветеринарія та зоотехнія” (базовий предмет: біологія).

Потій Кирило - переможець (диплом І ступеня) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Географія та ландшафтознавство» (базовий предмет: географія); перможець (диплом ІІ ступеня)  в секції “Історичне краєзнавство” (базовий предмет - історія України); учасник в секції “Мікроекономіка та макроекономіка” (базовий предмет- математика);