Прийом до школи

Шановні батьки!

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org».

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.

Відповідальні особи в закладах освіти зможуть бачити всі подані заяви у розрізі першочергових та позачергових, затверджувати перевірені і відхиляти невідповідні. Система «school.isuo.org» є безкоштовною для всіх користувачів.

Інструкції щодо роботи в системі знаходяться за посиланням school.isuo.org/contact

З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування (п.1.6. р. ІІ)

До уваги батьків! Порядок зарахування дітей до 1-го класу Харківського ліцею № 5 Харківської міської ради на 2023/2024 навчальний рік

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заявку для вступу до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Зарахування дітей до 1-го класу школи відбувається за територією обслуговування. За наявності вільних місць, зарахування відбувається з інших районів міста Харкова.

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу, діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у навчальному  закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

1. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто з 03 квітня до 31 травня 2023 року.
  2. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.
  3. Копію свідоцтва про народження дитини (оригінал свідоцтва про народження дитини мати з собою)
  4. Заяви батьків приймаються в будь-який зручний для них час протягом дня з понеділка по п'ятницю (9:00 - 18:00).
  5. Територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти району затверджено наказом голови Адміністрації Київського району від від 14.09.2022 № 21

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

• Заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).

• Копія свідоцтва про народження дитини.
  • Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/o

Лист МОН про набір до 1 класу.pdf

Лист Департаменту освіти Харківської міської ради.docx

Територія обслуговування, яка закріплена

за Харківським ліцеєм № 5 Харківської міської ради

Наказ адміністрації Київського району від 14.09.20213№ 21 "Про закрiплення територii обслуговування за закладами загальноi середньоi освiти Київського району м. Харкова на 2023/2024 навчальний  piк".

Алчевських

1-27 А, 27 Б, 2-28