Скринька НУШ

20 березня учні 1-4 класів Харківського ліцею № 5 провели ранкові зустрічі, присвячені Міжнародному дню щастя: «Що таке щастя?», «Хвилинки щастя», «Щастя очима дітей». В ігровій формі діти познайомилися з історією свята, створили «Рецепт щастя», зробили подарунок одне одному у вигляді посмішки, «посадили дерево щастя», поділилися своїми «хвилинками щастя», пригадали дні, коли вони відчували себе щасливими, переглянули казочку В. Сухомлинського «Що таке щастя», намалювали малюнки «Щастя очима дітей», обговорили складові щастя, поділилися мріями про майбутнє мирне щасливе життя в Україні.
20 березня у 3-А класі проведено Ранкову зустріч до Міжнародного дня щастя. Діти готували малюнки, поробки, читали вірші про щастя, казку В. Сухомлинського «Казка про щастя», обговорювали своє відчуття до цього слова та поняття.
Бесіда в 4-Б класі присвячена Міжнародному дню щастя
Ранкові зустріч в 3-В класі, присвячена Міжнародному дню щастя: «Що таке щастя?»
Софія Березіна, учениця 3-А класу ХЛ № 5 вважає, що щастя - то можливість знову зустрічати Весну та пекти булочки у вигляді пташок.
20 березня у 4-Б класі було проведено виховну годину, присвячену Міжнародному Дню Щастя!</div>

<div>
<a style=