День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

6 трав. 2022
8 травня, свято яке відзначають у нашій країні вже понад 75-ти років. День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це наша історія і ми повинні доводити дітям інформацію про те, як наші українці, наші діди, прадіди, у роки Другої світової війни, визволяли нашу країну від нацистських загарбників. Тому, наші вчителя, донесли до наших дітей про героїзм наших українців у ті часи. Напередодні свята організували проведення уроків пам'яті, інформаційних хвилинок,та намалювали малюнки.

8 травня, свято яке відзначають у нашій країні вже понад 75-ти років.  День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це наша історія і ми повинні доводити дітям інформацію про те, як наші українці, наші діди, прадіди, у роки Другої світової війни, визволяли нашу країну від нацистських загарбників. Тому, наші вчителя, донесли до наших дітей про героїзм наших українців у ті часи. Напередодні свята організували проведення уроків пам'яті, інформаційних хвилинок,та намалювали малюнки.