Шкільний офіцер поліції

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові впроваджено модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».

Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено Черкашина Данило Михайловича, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції та Ченського Дмитра Геннадійовича, поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старший сержант поліції, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

Контактна інформація:

Буренко Ольги Василівни, Інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, капітан поліції Буренко Ольга Василівна

Ченський Дмитро Геннадійович, поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старший сержант поліції.

Відділ зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції: [email protected] та телефон 102.

Нормативні документи:

Лист МОН від 27.05.2016 2-2-14-966-16 Про апробацію експериментальної моделі співпраці навчальних закладів і поліції Шкільний офіцер поліції

Методичні рекомендацї програми Школа і поліція