Сторінка психолога

Яцина Михайло Володимирович
практичний психолог, з 2019/2020 н. р.

Графік роботи практичного психолога школи.

День тижня

Години

Вид роботи

Понеділок

12.30-13.30

13.30-17.30

13.30-14.30

П’ятниця

методичний день

Перерва з 14.30 до 15.30

Одразу хочеться зауважити, що психолог у школі може працювати з усіма дітьми та допомогти у вирішенні багатьох питань. Може бути так, що у вас або вашої дитини є певні особливості у мислені або поведінці, які трошки заважають вам або їй отримувати те, до чого ви прагнете, або навпаки, ваша дитина дуже розумна та кмітлива, тому ви б хотіли точніше дізнатися про її можливості та рівень розвитку.  .  Психолог може допомогти вам дізнатися про рівень адаптації дитини, розвиток її психічних процесів(мислення, пам'ять і т.д.) особливості поведінки, емоційну сферу дитини, найвиразніші риси характеру, самооцінку. Дитині психолог може допомогти вирішити її власні проблеми, які пов’язані з її станом, поведінкою, мисленням та відношенням. Поставити діагноз і тим більше працювати з ним він не може і не має права. Він може дати висновок, рекомендації, а що робити далі – вибір батьків і дитини.
Мета роботи психолога - зробити життя дитини в умовах школи зручним, комфортним, насамперед з точки зору дитячої психіки, спільних та індивідуальних особливостей її розвитку.
Батьки можуть прийти на прийом до психолога, якщо їх цікавить:
- адаптація дитини до школи
- рівень розвитку психічних процесів
- емоційний стан дитини
- самооцінка дитини
- положення, яке  займає дитина в класі серед однолітків (чому, наприклад, всі прагнуть з нею дружити, або навпаки)
- ставлення дитини до вчителів
- рівень тривожності дитини або агресії...
Якщо ви вважаєте або вам лише здається, що з’явилась незрозуміла, негативна, проблемна ситуаія, то звертайтеся до шкільного психолога. Консультація і діагностика покажуть, чи є відхилення, чи їх немає. Не відкладайте вирішення проблем, не залишайте їх без уваги. Відхилення у психіці ведуть себе так само, як і звичайні хвороби, тобто, якщо не лікувати її, то вона буде приносити більше витрат, незручностей та болі, хоча це і не так помітно.