05.03.2024 відбувся онлайн-урок "Єдиний урок з безпеки"з представниками ДСНС по Київському району з учнями 5-х класів. Під час бесіди учні пригадали :
1. Які бувають вибухонебезпечні предмети (міни, гранати...) ;
2. Як поводити себе, якщо опинився на небезпечній території? Як себе захистити?
3. Що робити, якщо виявили вибухонебезпечний предмет?
4. Пожежна безпека
5. Правила поведінки на льоду
26.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведена година спілкування на тему: "Навички стресостійкості, вміння визначати і керувати своїм емоційним станом під час війни" з учнями 6-А класу.
21.02.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 9-А та 9-Б класів. Під час бесіди учні пригадали :
1. Які бувають оперативні служби допомоги?
2.В яких ситуаціях можна звертатися в ДСНС, до поліції, до швидкої медичної допомоги та газової служби?
3. Якими питаннями займаються ДСНС стосовно води та дорожнього руху, а також поліція стосовно дорожнього руху, та інших різних питань?
4. Які є адміністративні правопорушення та що передбачено за неправдиві виклики?
13.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведено тренінгове заняття з учнями 5-Б класу на тему: "Способи врегулювання панічних атак"
08.02.2024 у метро школі на станції Академіка Павлова відбулась зустріч шкільного офіцера з учнями 5-м (5-А і 5-Б) класу .Під час бесіди учні пригадали :
-які бувають служби допомоги ;
-що робити і куди звертатися ,якщо раптом щось сталося та кому дзвонити;
-в яких ситуаціях можна звертатися до ДСНС ,поліції ,швидкої медичної допомоги та газової служби.
09.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведено заняття з елементами тренінгу: «Вчимося вчитися: як робити це ефективно та цікаво?» з учнями 7-Б класу.
07.02.2024 відбулася нарада при директорові, на якій соц. педагог/практичний психолог провела захід для вчителів: заняття з елементами тренінгу «Відновлення власних ресурсів»
06.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведено заняття з елементами тренінгу: «Вчимося вчитися: як робити це ефективно та цікаво?» з учнями 7-А класу.
05.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведено заняття з елементами тренінгу: «Вчимося вчитися: як робити це ефективно та цікаво?» з учнями 8-А класу.
02.02.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 3-х класів. Під час бесіди учні пригадали :
1. Які бувають служби допомоги?
2. Що робити і куди звертатися, якщо щось раптом сталося? Кому дзвонити?
3. В яких ситуаціях можна звертатися в ДСНС, до поліції, до швидкої медичної допомоги та газової служби?
01.02.2024 відбувся онлайн-урок "Єдиний урок з безпеки"з представниками ДСНС по Київському району з учнями 8-х класів. Під час бесіди учні пригадали :
1. Які бувають вибухонебезпечні предмети (міни, гранати...) ;
2. Як поводити себе, якщо опинився на небезпечній території? Як себе захистити?
3. Що робити, якщо виявили вибухонебезпечний предмет?
4. Пожежна безпека
19.01.2024 року було проведено тренінгове заняття на тему: «Способи врегулювання панічних атак» з учнями 10-А класу.
16.01.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 4-х класів. Під час бесіди учні пригадали :
1. Правила поведінки на дорогах в зимовий час та в темну пору доби
2. Правила поведінки під час перебування вдома на самоті
3. Правила поведінки під час перебування за межами дому, якщо десь загубилися(в місті, селі т. д.)
28.12.2023 директор, вчителі та соціальний педагог/ практичний психолог/тьютор привітали дітей 5-М класу з новорічними святами. Діти були дуже задоволені такими гарними подарунками та були дуже вдячні!
26.12.2023 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 10-Б класу. Під час бесіди учні пригадали :
1. Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами
2. Правила використання піротехнічних виробів
3. Правила поведінки під час новорічних свят з приводу використання новорічних гірлянд і т д
4. Правила поведінки на дорогах в темну пору добиedited 11:43
З 25 по 28 грудня було організовано видачу новорічних подарунків для дітей 1-11 класів, які знаходяться у місті Харкові
Кожного місяця 1-2 рази на місяць відбуваються профілактичні заняття зі шкільним офіцером поліції. У цих зустрічах вже прийняли учні 6-А(22.11); 9-В (02.11); 8-А+8-Б (02.10); 5-А+5-Б (04.12). На цих зустрічах обговорюються такі теми:
• Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами;
• Правила дорожнього руху;
• Правила поведінки під час повітряної тривоги;
• А також як правильно реагувати на шахрайські дії в соц. мережах
05.12.2023 року о 14.00 у приміщенні Комунального закладу “Харківський Палац дитячої та юнацької творчості” (адреса: Харків, проспект Тракторобудівників, 55) проходило районне свято з нагоди Дня Святого Миколая. На свято були запрошені діти пільгового контингенту (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, діти учасників бойових дій), які знаходяться у місті Харкові. Діти отримали солодкі подарунки. Дітям Свято дуже сподобалось!
З 25 листопада по 10 грудня проходила щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". В цій акції прийняли участь учні 10-Б.
19 жовтня з 8-В та 9-В було проведено профілактичне заняття з елементами тренінгу на тему: «Відновлення власних ресурсів». Ми обговорювали:
• Поняття «ресурс»(чи знають, що таке ресурс та який ресурс у кожного з присутніх);
• Які бувають ресурси;
• Виконували вправу «Ресурсні образи»;
• Ресурсна вправа "Я є. Я маю. Я можу. Я буду";
• Відео «Як відновити ресурси і впоратись зі стресом».