День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 трав. 2022
Сьогодні, 18 травня 2022 року, у роковини Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, учні та вчителі нашої школи долучилися до Всеукраїнського уроку памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу та провели уроки історії, години спілкування, інформаційні хвилинки.

Головною метою цих заходів було доведення інформації до учнів про страшні порушення прав людини, вимушені переселення кримських татар з рідних домівок, про зламані долі.