Онлайн-урок, приуроченого до другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України, підготовлений Командою Освітнього центру Верховної Ради України

26 лют. 2024

23.02.2024 учні нашого ліцею долучились до онлайн-уроку, приуроченого до другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України, підготовлений Командою Освітнього центру Верховної Ради України. Під час онлайн-уроку освітяни дізнатися про подвиги та звитягу Українського війська від часів Київської Русі до сьогодення, познайомились із представниками сучасних бойових підрозділів, названих на честь славетних Героїв та битв, а також взяли участь у парламентській вікторині й змагались за головний приз!