Загальні збори для учнів 11-х класів та їх батьків «Особливості проведення НМТ-2024 року»

1 бер. 2024
01 березня 2024 року адміністрацією ліцею були проведені загальні збори для учнів 11-х класів та їх батьків «Особливості проведення НМТ-2024 року». Під час зборів були розглянуті організаційні питання щодо проведення тестування, порядок проведення, календар тестування. Надані учням 11-х класів поради щодо використання ресурсів для підготовки до тестування. Були обговорені питання безпеки під час НМТ.