Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 6-А та 6-Б класів

4 бер. 2024
04.03.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 6-А та 6-Б класів. Під час бесіди учні пригадали: 1. Які бувають оперативні служби допомоги? 2.В яких ситуаціях можна звертатися в ДСНС, до поліції, до швидкої медичної допомоги та газової служби? 3. Якими питаннями займаються ДСНС стосовно води та дорожнього руху, а також поліція стосовно дорожнього руху, та інших різних питань? 4. Які є адміністративні правопорушення та що передбачено за неправдиві виклики?

1. Які бувають оперативні служби допомоги?