Вітаємо з перемогою!

9 квіт. 2021
Учнів школи Худокромову Анастасію (11-Б клас), Валеню Ксенію (11-Б клас), Городецьку Ксенію (10-Б клас), Шарикіну Поліну (8-А клас) за перемогу в «X Конкурсі знавців російської словесності» в номінації Літературне читання. Щиро дякуємо вчителям Куртасові Н.Д. та Тимошенко Н.А. за педагогічну майстерність у підготовці переможців «X Конкурсі знавців російської словесності».

Учнів школи Худокромову Анастасію (11-Б клас), Валеню Ксенію (11-Б клас), Городецьку Ксенію (10-Б клас), Шарикіну Поліну (8-А клас) за перемогу в «X Конкурсі знавців російської словесності» в номінації Літературне читання.  Щиро дякуємо вчителям Куртасові Н.Д. та Тимошенко Н.А. за педагогічну майстерність у підготовці переможців «X Конкурсі знавців російської словесності».