Шкільний офіцер поліції

/Files/images/_2018/Bezyimyannyiy-221x300.jpg

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року розпочнеться впровадження моделі співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».

Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено старшого лейтенанта поліції Ведмедерю Євгенія Вікторовича та лейтенанта поліції Петухова Максима Григорійовича, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

Контактна інформація:

ЧЕРКАШИН ДАНИЛО МИХАЙЛОВИЧ, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. Лейтенант поліції.

КАЛОЯНЦ ДЖАМІЛЯ АРІФІВНА, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції.Старший лейтенант поліції.

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11-х класів за програмою "Школа і поліція"

List_IMZO_18042016_159

List_MON_16_27052016