Прийом до школи

Харківської загальноосвітньої школи5

Харківської міської ради Харківської області

на 2018/2019 навчальний рік

1.Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу, діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у навчальному  закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

2.Заяви про зарахування дитини до 1-го класу подаються особисто  одним з батьків до 31 травня.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

4.Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

5.Якщо  поданих заяв більш, як вільних місць у 1-х класах, проводиться жеребкування. Жеребкування проводиться з 05 черсвня  по 10 червня (у разі необхідності).

До уваги батьків!

Інформація щодо набору учнів в 1-і класи:

Всього місць у 1 класах - 60.

Зараховано станом на 01 червня 2018 року - 47 учнів.

Вільних місць - 13

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

1. Упродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця (п. 1.6. р. ІІ).

2. Після 15 червня й до 31 серпня на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування (п. 1.6. р. ІІ):

- діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;

- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;

- діти працівників закладу освіти (п. 1.3. р. ІІ).

3. З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування (п.1.6. р. ІІ)

З питань зарахування дітей до 1-х класів  звертатися до адміністрації освітнього закладу, у разі не вирішення питання до методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Л.Г. за телефоном 725-24-86.

Нормативно-правові документи щодо прийому дітей до 1-го класу

парні   номери: 2 - 60

Ярослава Мудрого

усі будинки