Нова українська школа

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання,як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. З 3 вересня 2018 року ХЗОШ № 5" відкрила двері для першачків, з яких розпочалося впровадження нової освітньої реформи.

Раді вітати вас, шановні гості нашого сайту! Знайомтеся, учні Нової Української Школи!

Презентація нової української школи

У 2018-2019 навчальному році директора школи Ткачова К.І., учителі початкових класів школи Амеліна В.І., Салтовська О.Ю. пройшли підготовку до роботи НУШ.