Фотогалерея 2023

Учні нашого ліцею №5 долучилася до заходів до дня Збройних Сил України «Дякую захисникам». Діти з ентузіазмом писали листи нашим воїнам, приносили багато малюнків. Листи, вірші та малюнки було передано волонтерам.

З першого понеділка вересня у обладнаному всім необхідним класі на станції КП «Харківський метрополітен» «Університет» розпочалися навчальні заняття у дві зміни для учнів 1-4 класів нашого ліцею

1 вересня для учнів школи булі проведен тематичні перші уроки з теми Ми - українці: честь і слава незламним

28.06.2023 о 16:00 відбулося звітування директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області Ткачової Катерини Іванівни.

18 травня в школі класними керівниками проведено ранкові зустрiчі "День вишиванки", на якiй дiти дiзналися бiльше про особливостi нацiонального одягу украi'нського народу, зокрема, вишитоi' сорочки, її значимiсть.

28 квітня учні 9-11 класи брали участь в онлайн-грі Kids2IT. Kids2IT — це профорієнтаційна командна гра від Kharkiv IT Cluster, яка знайомить підлітків з IT-сферою.

26 квітня класні керівники провели уроки-пам‘ять, присвячені трагедії на Чорнобильській АЕС.

14 квітня на уроці музичного мистецтва учні 2-А, та 2-Б класів, вивчали традиції святкування Великодня в Україні.

12 квітня учні нашої школи разом з вчителем інформатики відвідали цікавий та корисний захід "Безпечний інтернет"

4 квітня 2023 року з випускниками Харківської загальноосвітньої школи 5 Харківської міської ради відбулась профорієнтаційна зустріч з представниками кафедри менеджменту фізичної культури Харківської державної академії фізичної культури.

22 березня у 2-А класі була проведена Ранкова зустріч , а потім урок з предмету Я досліджую світ, присвячений Всесвітньому дню води.

20 березня під час наради інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Київського району ГУ ДСНС України у Харківській області Сенько Віталій Володимирович розповів членам педагогічного колективу про вибухонебезпечні предмети та правила поводження при виявленні цих предметів.

9 березня вчителями було проведено тематичні уроки з літературного читання до річниці Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

24 лютого класними керівника проведено виховні західи та ранкові зустрічі, які присвячені річниці повномасштабного вторгнення на територію України

Учні школи долучитися до акції «Яким я бачу майбутнє України після перемоги»

21 лютого у ХЗОШ № 5 проведено вікторини, ігри, конкурс на створення найкращого тематичного малюнка та патріотичного аватару з нагоди Дня рідної мови.

16 лютого в Україні відзначається День Єднання! З нагоди цього Свята в усіх класах було проведено виховні години та години спілкування!

07 лютого 2023 року класними керівниками проведено годину спілкування "Безпечний інтернет"

24 січня проведено заходи до Дня Соборності України в усіх класах.