Учні беруть участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

12 квіт. 2021
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які зареєструвались для участі в пробному тестуванні, мають можливість: ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року; виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час; отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням); психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час; оцінити свій рівень навчальних досягнень.

У Київському районі пункти проведення пробного ЗНО працюють на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області, Харківського державного автотранспортного коледжу, Харківського радіотехнічного коледжу, Національного фармацевтичного університету (хіміко-технологічний корпус), комунального закладу «Харківська санаторна школа № 13 Харківської обласної ради», на яких працюють 105 педагогічних працівників.