Правовий квест.

13 квіт. 2021
З метою формування правової культури учнів школи на основі ознайомлення з основними правами та свободами людини, узагальнення правових знань неповнолітніх, формування почуття громадянської відповідальності учні 9-х класів школи (Костюковський Єгор-9-А клас, Літвін Вікторія-9-А клас, Трегубова Поліна- 9-А клас, Корнієнко Олексій-9-Б клас, Феоктістов Данііл-9-Б клас) 13 квітня брали участь у цьому заході, що проводився у формі гри.

Участь у квесті допомогла нашим учням усвідомити, що у кожного є права, які треба добре знати та вміти ними користуватися. Пам’ятаючи при цьому, що прагнучи відстояти свої права, потрібно поважайти та не порушувати прав інших людей. Це і є ознакою правосвідомих громадян держави.