Заходіи щодо відзначення 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

20 квіт. 2021
20 квітня учні школи продовжують долучення до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 9-А, 9-Б 11-Б класів стали учасниками он-лайн уроків з екології спільно із фахівцями НТУ «ХПІ» (учителі Довгань Г.Д., Рибальченко І.М.). Учні 10-А, 1-Б, 8-А та 8-Б стали учасниками тематичних уроків з історії, біології та географії (учителі Довгань Г.Д., Трохимчук Р.Р., Денчик Ю.М.). Учні 5-В, 8-Б та 10-Б стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Денчик Ю.М., Янінович М.В., Кузьміна С.А.). У 2-х класах було проведено конкурс малюнка "Чорнобильська катастрофа очими дітей".

20 квітня учні школи продовжують долучення до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL».  Учні 9-А, 9-Б 11-Б класів стали учасниками он-лайн уроків з екології спільно із фахівцями НТУ «ХПІ» (учителі Довгань Г.Д., Рибальченко І.М.). Учні 10-А, 1-Б, 8-А та 8-Б стали учасниками тематичних уроків з історії, біології та географії (учителі Довгань Г.Д., Трохимчук Р.Р., Денчик Ю.М.). Учні 5-В, 8-Б та 10-Б стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Денчик Ю.М., Янінович М.В., Кузьміна С.А.). У 2-х класах було проведено конкурс малюнка "Чорнобильська катастрофа очими дітей"