Заходи до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL».

22 квіт. 2021
22 квітня учні школи продовжують долучатися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL». Учні 7-А та 7-Б класів стали учасниками тематичних уроків з предмету «Фізика» (учитель Іванова М.К.). Учні 7-А, 9-Б та 11-Б класів стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Бекетова Ю.М., Чистякова Н.Б., Довгань Г.Д.).

22 квітня учні школи продовжують долучатися до освітньо-мотиваційного проекту до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL».  Учні 7-А та 7-Б класів стали учасниками тематичних уроків з предмету «Фізика» (учитель Іванова М.К.). Учні 7-А, 9-Б та 11-Б класів стали учасниками тематичних годин спілкування (класні керівники Бекетова Ю.М., Чистякова Н.Б., Довгань Г.Д.).