Декада олімпійського спорту та відкритий олімпійський урок.

27 квіт. 2021
З 13 по 26 квітня в нашій школі проходила декада олімпійського спорту. З учнями школи у режимі он-лайн та оф-лайн був проведений олімпійський урок «Зробимо себе та світ краще завдяки спорту, його цінностей та ідеалів», що присвячений іграм у Токіо 2020 р. Під час декади учні брали участь у конурсі малюнків «Легенди олімпійських зірок», квесті «Сторінками історії олімпійських ігор», змаганнях з легкої атлетики «Козацькі забави», майстер класі з футзалу тощо. У шкільній біблотеці для учнів 1-4 класів організовано виставку «Легенди олімпійських зірок».

Під час декади учні брали участь у конурсі малюнків «Легенди олімпійських зірок», квесті «Сторінками історії олімпійських ігор», змаганнях з легкої атлетики «Козацькі забави», майстер класі з футзалу тощо. У шкільній біблотеці для учнів 1-4 класів організовано  виставку «Легенди олімпійських зірок».