Профілактична бесіда з учнями.

30 квіт. 2021
30 квітня у рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» провідним фахівцем 27-ДПРЧ в м. Харкові ГУ ДСНС України в Харківській області майором служби ЦЗ Ачкасовим В.Є. для учнів 5-А класу в онлайн-режимі ZOOM проведено профілактичну бесіду з попередження всіх видів дитячого травматизму в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності «Зробимо життя безпечним».

30 квітня у рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» провідним фахівцем 27-ДПРЧ в м. Харкові ГУ ДСНС України в Харківській області майором служби ЦЗ Ачкасовим В.Є. для учнів 5-А  класу в онлайн-режимі ZOOM проведено профілактичну бесіду з попередження всіх видів дитячого травматизму в рамках  Тижня знань з безпеки життєдіяльності  «Зробимо життя безпечним».