Заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9 трав. 2021
З 5 по 7 травня з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у школі відбулися тематичні заходи. Для учнів 1-4 класах відбулися виховні години, уроки мужності за темами: «76 років річниці Перемоги...» тощо. Для учнів 5-11 класів виховні заходи були проведені в он-ланй режимі. Під час заходів учнями було вшановано пам'ять про тих, хто пройшов крізь бої та вижив у війні. У шкільній бібліотеці було створено виставку «Пам’ять серця».

9 травня педагоги школи взяли участь у церемонії покладання квітів до стели Скорботної Матері-Батьківщини на Меморіалі Слави у Лісопарку. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув та дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу!