Зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з делегацією міста Харкова до міста-побратима Тирани

12 трав. 2021
11 травня 2021 року відбулась зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з делегацією міста Харкова до міста-побратима Тирани (Албанія) в рамках проєкту «Побратимське колесо». До складу делегації увійшли учні 10 та 11 класів нашої школи та вчитель історії Кузьміна С.А. У поїздці візьмуть участь представники Київського району: директори та вчителі шкіл, завідувачі закладів дошкільної освіти, старшокласники Харківської загальноосвітньої школи №5 та методисти центру освітніх технологій Управління освіти.

Члени делегації познайомляться з роботою закладів освіти міста-побратима Тирани, обміняються досвідом щодо організації всебічного розвитку дітей.

Більше інформації на сайті Харківської міської ради