Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова висловлює подяку за участь учнів школи у школах розвитку університету

22 трав. 2021
Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова висловлює щиру подяку за участь у школах розвитку університету.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова висловлює щиру подяку за участь учнів нашої школи  у школах розвитку університету – «Мер міста», «Освітня платформа «Шкільний Омбудсмен», «Школа розвитку маркетингових комунікацій». Дякує за плідну співпрацю та ефективне і результативне співробітництво у заходах, що спрямовані на особистісний та професійний розвиток учнівської молоді:

1. Півцаєва Юлія -19-Б клас "Мер міста", Хайкіна Катерина 10-Б клас «Шкільний омбудсмен», Сімонова Марія-11-Б клас "Школа розвитку маркетингових комунікацій"