Свято Останнього дзвоника!

5 черв. 2021
05 червня 2021 року для учнів у стінах школи пролунав останній дзвоник.

На шкільному майданчику відбувся святковий захід для учнів 1-х, 4-х, 9-х та 11-х класів з дотриманням вимог в умовах адаптивного карантину. Під час заходу учні-спортсмени привітали показовим виступом випускні класи та  були продемонстровані танці та флеш-моб 1-х та 4-х класів. Випускники, за традицією, закружляли у шкільному вальсі. Наших випускників привітала зі святом депутат Харківської обласної ради Сухонос Марія Костянтинівна. Під час заходу для учителів, батьків, учнів було зачитано привітання виконувача обов’язки Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича із закінченням навчального року. Усім випускникам бажаємо впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, реалізації власних здібностей та мрій.