Звітування керівника.

17 черв. 2021
17 червня 2021 року о 17.00 у актовій залі школи відбулося звітування директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ст. № 5 Харківської міської ради Харківської області перед педагогічним персоналом та батьківської громадськістю. На заході була присутня представник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, головний спеціаліст Петришина О.М.

Порядок денний:

1. Виконання функціональних обов’язків щодо  забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти.

2.Оптимізація мережі закладу загальної середньої освіти та забезпечення охоплення навчанням дітей шкільного віку.

3.Профільне навчання.

4.Організація інституційної та індивідуальної форм навчання. Роботи груп продовженого дня.

5.НУШ- другий старт реформи української школи.

6.Профорієнтаційна робота та співпраця з закладами вищої освіти (ЗВО).

7.Організація працевлаштування випускників.

8.Організація різних форм позаурочної освітньої роботи.

9. Заходи щодо забезпечення навчального закладу педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.

10.Про роботу з обдарованою молоддю.

11. Міжнародне  співробітництва.

13.Забезпечення організації харчування.

14.Соціальний захист.

15.Дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку.

16.Профілактики дитячого травматизму.

18.Здійснення контролю за відвідуванням навчальних  занять учнями.

19.Залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління його діяльністю; співпраця з громадськими організаціями.

20.Дисциплінарна практика та аналіз звернень  громадян з питань діяльності навчального закладу. Реагування керівника н зауваження та пропозиції,викладені батьківським комітетом, радою, батьками, представниками інших органів громадського самоврядування.

21.Залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.