Відвідування Музею Археології при ХНУ ім. В. Каразіна.

22 черв. 2021
Вихованці 4 загіну відвідали Музей археології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який майже ровесник самого університету. Діти дізналися про функціонування постійної експозиції «Внесок вчених університету в розвиток археологічної науки», на якої були презентовані предмети як з фондів Музею археології, так і з колекцій інших музеїв Харкова та області. Також діти дізналися, що на базі Музею археології Харківського національного університету проводяться заняття археологічного гуртка Малого Каразінського університету, яий вони можуть відвідувати з початку нового навчального року.