Отримання підручників для учнів 4-х класів.

21 лип. 2021
21 липня 2021 року для учнів 4-х класів нашої школи було отримано підручники.

21 липня 2021 року для учнів 4-х класів нашої школи було отримано підручники. Це підручники з української мови та читання (автори Вашуленко М.С., Дубовік С.Г.; Большакова І.О., Пристінська М.С.). Підручники з математики Скворцової С.О. та Оноприєнко О.В. Підручники з аудіосупровідом з англійської мови (Карпюк О.Д.), німецької мови (Сотнікова С.І.), української мови та читання для класів з російською мовою навчання (Коваленко О.М., Ємець А). Отримають учні підручники з інформатики, які створені творчим колективом авторів під керівництвом Корнієнко М.М.  Зацікавлять дітей і підручники з мистецтва, автором якого є Калініченко О.В. Всі підручники яскраві, змістять багато творчих завдань, вправ для розвитку логічного мислення. В них є все необхідне для того, щоб мотивувати учнів до кращого навчання.