Харківські герої освітнього фронту

9 лист. 2023
Дядюк Юрій Михайлович, учитель фізичної культури Харківського ліцею № 5 Київського району, зазначає: «З самого дитинства спорт у ДНК, ще змалку вирішив для себе, що буду звʼязаний зі спортом».

Свій спортивний шлях розпочав у Харківському державному училищі фізичної культури № 1, де здобув не тільки знання та фізичну підготовку, а й школу життя – єдності, стійкості та відповідальності.
Понад 10 років працює в ліцеї, поєднує викладання предмета та класне керівництво, заняття футболом під його керівництвом. Щороку влаштовував виїзні спортивні табори.
З початком повномасштабного вторгнення вирішив допомагати військовим, розпочав волонтерську підтримку за декількома напрямками: забезпечення речами, предметами гігієни, першої допомоги, медикаментами, на постійній основі допомагає польовим шпиталям.
Під керівництвом Юрія Михайловича проводяться збори коштів для захисників, плетуться маскувальні сітки, випікаються смаколики, закуповуються харчові набори, медикаменти.
Здійснює підтримку як військовим на передовій, так і бійцям, які мають поранення та перебувають у шпиталі, щоденно доставляє та знаходить потрібні медичні засоби. Підіймає бойовий дух жартами, бо має відмінне почуття гумору. Передає листівки та привітання від учнів ліцею.
На постійній основі допомагає 10 підрозділам військових.
Задля збереження життя нашим військовим здає кров.
За свою активну громадянську позицію, відданість та діяльність, спрямовану на допомогу військовим, був нагороджений Харківським міським головою Ігорем Олександровичем Тереховим.
Перемога – наша спільна мета. Щоб її наблизити, кожен має робити щось на своєму місці. Не можна забувати, завдяки кому ми маємо можливість продовжувати працювати та втілювати свої плани в життя.
P.S. підтримаємо вчителя нашого ліцею Дядюка Ю. М.
Зайдіть за посиланням https://t.me/Educational_front_of_Kharkov/2677 https://t.me/Educational_front_of_Kharkov/2678 та лайкніть його пост. Дякую за підтримку та громадянську позицію і людяність.