09.11.2023 Було проведено засідання ШМО вчителів початкових класів.

9 лист. 2023
09.11.2023 Було проведено засідання ШМО вчителів початкових класів. Обговорили такі питання: 1. Контроль та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. 2. Заповнення електронних журналів, особливості ведення предметних сторінок, записів діагностувальних робіт, обліку проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності. 3. Про роботу з обдарованими дітьми. Підготовка учнів 3-4 класів до Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Підсумки І етапу. 4. Вчителі Злепко Н.А., Кручина О. В., Малько О.Ю. поділились методичними матеріалами з досвіду роботи.

09.11.2023 Було проведено засідання ШМО вчителів початкових класів.
Обговорили такі питання:
1. Контроль та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.