Учні 10-х класів нашого ліцею відвідали профорієнтаційний захід «STEM-виставка, присвячена Міжнародному дню жінок та дівчат в науці»

19 лют. 2024
18 лютого учні 10-х класів нашого ліцею відвідали профорієнтаційний захід «STEM-виставка, присвячена Міжнародному дню жінок та дівчат в науці»

Діти мали змогу ознайомитися з науково-технічними розробками співробітниць вищих навчальних закладів Харкова, які були представлені на різноманітних локаціях: зона STEM-виставки, зона презентації гуманітарних спеціальностей, зона спортивно-оздоровчої діяльності, зона охорони та безпеки, зона мистецьких спеціальностей, зона культурних заходів.