20 бер. 2024
20 березня в 2-А класі Харківського ліцею № 5 було проведено захід до Дня Землі. День Землі святкується у багатьох країнах у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна, адже діти її так чекають.

Мета цього дня - привернути увагу дітей до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це день є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.
Діти також обговорили практичні поради, як бути дружнім до довкілля.