11 бер. 2024
У рамках святкування 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів у 1-А класі проведено урок-квест «Дітям про Тараса» . Учні дізнались, що для кожного українця Тарас Шевченко – національний герой. Сьогодні, коли наш народ мужньо виборює свободу та незалежність, вірші Т.Г.Шевченка, його заклики, пророцтва та заповіт є актуальними, як ніколи. «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» Діти розказали віршик поета.

«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!»
Діти розказали віршик поета.