Заходи

09 червня вихованці 5-6 загонів відвідали Малу Південну залізницю та музей на базі неї. Діти із задоволенням прокотилися на потягу Малой Південної залізниці.

09 червня вихованці 3 загону відвідали Літературний музей. Під час заходу "Літературна мандрівка" діти відвідали країни, де народилися казки та інші літературні герої творів для дітей.

09 червня вихованці 4 загону взяли участь у ігрових заходах в Молодіжному парку. Діти взяли участь у інтелектуальному квесті.

08 червня на базі пришкільного табору з денним перебування «Лісова казка» відбулися спортивні змагання з футзалу, черлідінгу та «Веселих стартів».

08 червня вихованці табору зустрілися з інспектором поліції Дмитром Ченцевим, який розповів дітям про дотримання безпеки дорожнього руху під час перебування у таборі та на відпочинку літом.

07 червня розпочато роботу табору відпочинку з денним перебування "Лісова казка". На шкільному майданчику відбулося святкове відкриття табірної зміни.