24 груд. 2023
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік. Щиро бажаємо вам щастя, добра і злагоди. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Хай Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного військового, який береже наш спокій та мир. Хай переможе світло і добро, щоб у кожній українській родині панувала радість. Зі світлим святом Різдва Христового! Христос народився! Славімо Його!

Учнівський та викладацький колективи Харківського Ліцею № 5 вітають всіх з Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
Щиро бажаємо вам щастя, добра і злагоди.
Хай переможе світло і добро, щоб у кожній українській родині панувала радість.
Зі світлим святом Різдва Христового!
Христос народився!
Славімо Його!