Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  счетчик посещений
 


Олімпіади


 


 

 

 

 

 

Переможці районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2016|2017 навчальний рік

Назва предмета

Клас

Прізвище учнів

Результат

Учитель

Російська мова

10-М

Гурова Поліна Олександрівна

І

Тимошенко Н.А.

9-Г

Вахтіна Єва Олексіївна

І

Куртасова Н.Д.

9-Б

Свистун  Діана  Олегівна

ІІ

Куртасова Н.Д.

Географія

8-А

Добровольська Софія Віталіївна

І

Рибальченко І.М.

8-А

Ластовка Анрій Олексанрович

ІІ

Рибальченко І.М.

9-Б

Свистун Діана Олегівна

ІІІ

Рибальченко І.М.

10-М

Конотопцев Богдан Олегович

ІІ

Довгань Г.Д.

10-М

Шудріков Данило Ігорович

ІІ

Довгань Г.Д.

Англійська мова

9-Б

Стребкова Анна Валеріївна

ІІ

Клунна О.О.

10-М

Гурова Поліна Олександрівна

ІІІ

Бекетова Ю.М.

Історія

8-А

Добровольська Софія Віталіївна

ІІ

Денчик Ю.М.

9-Б

Обідіна Ірина Романівна

ІІІ

Кузьміна С.А.

9-Б

Свистун Діана Олегівна

ІІІ

Кузьміна С.А.

10-М

Шудріков Данило Ігорович

ІІІ

Кузьміна С.А.

Математика

8-А

Добровольська Софія Віталіївна

ІІІ

Соколенко І.В.

9-Г

Вахтіна Єва Олексіївна

ІІ

Зіолковська Н.С.

10-М

Зінькеєва Юлія Сергіївна

ІІ

Чистякова Н.Б.

Фізика

7-А

Попов Артем Андрійович

І

Шевченко О.В.

7-А

Федишин Ерік Володимирович

ІІІ

Шевченко О.В.

8-А

Добровольська Софія Віталіївна

ІІ

Шевченко О.В.

9-Б

Копеліович Кирило Дмитрович

ІІ

Шевченко О.В.

Хімія

9-Б

Копеліович Кирило Дмитрович

ІІ

Ірзаєва О.В.

9-Б

Авідзба  Владислав Юрійович

ІІІ

Ірзаєва О.В.

8-А

Добровольська Софія Віталіївна

ІІ

Гребенюк Л.Ф.

10-М

Гурова Поліна Олександрівна

ІІІ

Гребенюк Л.Ф.

Українська мова та література

7-А

Філіпенко Анна Володимирівна

ІІІ

Амстиславська М.О

9-Б

Свистун Діана Олегівна

ІІІ

Янінович М.В.

10-М

Зінькеєва Юлія Сергіївна

ІІІ

Цвяшко Ю.О.

10-М

Гурова Поліна Олександрівна

ІІІ

Цвяшко Ю.О.

Правознавство

9-Б

Свистун Діана Олегівна

І

Денчик Ю. М.

9-Б

Авідзба  Владислав Юрійович

ІІ

Денчик Ю. М.

Астрономія

10-М

Зінькеєва Юлія Сергіївна

І

Шевченко О.В.

Трудове навчання

8-А

Оганов Герман Романович

ІІІ

Волошко І.М.

Районний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 імені Т. Шевченка

9-Г

Вахтіна Єва Олексіївна

ІІ

Янінович М.В.

10-М

Гурова Поліна Олександрівна

ІІІ

Цвяшко Ю.О.

11-М

Вовк  Ганна Валеріївна

ІІІ

Янінович М.В.