27 груд. 2023

Мистецький захід «Колядки та щедрівки»2023

Деркачова Олександра учениця 7-А класу, учасниця мистецького заходу «Колядки та щедрівки»2023# до новорічних свят ❄️❄️❄️
26 груд. 2023

Щирі вітання переможцям олімпіад з фізики та їх наставникам!

Деркачову Олександру ученицю 7-А класу, яка посіла ІІІ місце Вчитель - Кобилка А.В. Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу, який посів І місце Вчитель - Іванова М.К. Ткацевич Валерію ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце Вчитель - Іванова М.К. Пишаємось!!!! Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень.
26 груд. 2023

Щирі вітання переможцям олімпіади з географії та їхнім наставникам!

Щирі вітання переможцям олімпіади з географії та їхнім наставникам! Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу який посів ІІ місце. Вчитель - Рибальченко І.М. Борисовську Дарину ученицю 10-А , яка посіла ІІІ місце . Вчитель-Рибальченко І.М. Писаренка Федіра учня 11-А класу, який посів ІІІ місце . Вчитель -Довгань Г.Д. Ваша перемога - це результат наполегливої праці,творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашого ліцею.
25 груд. 2023

Свято «Щедрівки та колядки» мистецький захід 2023

Свято «Щедрівки та колядки» мистецький захід 2023# Одна з найвідоміших українських колядок «Нова радість стала» виконує Рабізо Катерини.
25 груд. 2023

Вітаємо талановитих та креативних учасниць KHA TALENTS!!!

Вітаємо талановитих та креативних учасниць KHA TALENTS Бутівщенко Ренату ученицю 10-А-класу, Карташову Анастасію та Бурлай Анастасію учениці 10-Б класу, які взяли участь у програмі та впродовж 5 тижнів наполегливо працювали й готували соціально-важливі проєкти. Учні були активними та створили власні проекти і отримали сертифікати:) Пишаємось!!!!
24 груд. 2023

Учнівський та викладацький колективи Харківського Ліцею № 5 вітають всіх з Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік. Щиро бажаємо вам щастя, добра і злагоди. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Хай Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного військового, який береже наш спокій та мир. Хай переможе світло і добро, щоб у кожній українській родині панувала радість. Зі світлим святом Різдва Христового! Христос народився! Славімо Його!
22 груд. 2023

Учні 3-Б класу з вчителем-наставником Свергун Тамарою Микитівною долучились до участі в конкурсі відео робіт «Традиції добрих справ» #ЩедрийВівторок, де розповіли про традиції благодійності та добрі справи. Пишаємось маленькими українцями з великим серцем!!!
22 груд. 2023

Ще раз доведено, що незламність не завжди має епічний образ чи блискучий герб. Часом вона втілюється в побутових справах – невеличких, але таких необхідних в умовах бурхливого сьогодення. Четверо вчителів Харківського ліцею №5 – Рибальченко Ірина, Довгань Галина, Чистякова Наталія та Куртасова Надія – регулярно підтримують дух наших захисників несподіваним способом – випічкою різноманітних смаколиків.
22 груд. 2023

Учасниця мистецького заходу 2023 «Щедрівки та колядки»

Учасниця мистецького заходу 2023 «Щедрівки та колядки» Шишко Вероніка учениця 3-А класу.
21 груд. 2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.