20 груд. 2023

Мистецький заход «Колядки та щедрівки»

Шишко Поліна учениця 5-Б класу, учасниця мистецького заходу «Колядки та щедрівки»до новорічних свят ❄️❄️
19 груд. 2023

Вітаємо Брусенцову Вероніку та вчителя української мови Янінович М.В.!

Вітаємо Брусенцову Вероніку ученицю 7-А класу ,яка взяла участь у конкурсі Петра Яцика та посіла ІІІ місце. Підготувала вчитель української мови та літератури Янінович М.В. Бажаємо творчого натхнення та нових здобутків.
18 груд. 2023

Мистецький заход 2023 року «Колядки та щедрівки»

Тарвідс Олег учень 3-А класу, взяв участь у мистецькому заході 2023 року «Колядки та щедрівки» до новорічних свят (від Дня Святого Миколая до Нового року).
15 груд. 2023

14 грудня в нашому ліцеї було проведено заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Кузьміна Світлана Анатоліївна вчитель історії, провела інформаційно-просвітницькі заходи у 9-А,Б,В та 7-Б класах.
14 груд. 2023

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В нашому ліцеї проведено виховні заходи, присвячені вшануванню пам'яті ліквідаторів. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом.
14 груд. 2023

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка 14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13 груд. 2023

Вітаємо Хазгуй Маркуса Адама, учня 9-А класу з перемогою в олімпіаді з хімії, який посів ІІІ місце. Підготувала вчитель хімії - Ірзаєва Олена Василівна. Так тримати! Пишаємося!
13 груд. 2023

Вітаємо учня 9-А класу Сіньогіна Дмитрія, який посів ІІІ місце в олімпіаді з інформатики.

Щиро вітаємо учня 9-А класу Сіньогіна Дмитрія, який посів ІІІ місце в олімпіаді з інформатики. Вчитель-наставник Кобилка Анна Володимирівна.
12 груд. 2023

Вітаємо Кравченка Данііла та Бородича Максима!

Вітаємо Кравченка Данііла та Бородича Максима, які взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та посіли призові місця серед учасників районного етапу.
11 груд. 2023

Учні 2-М класу долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла Захисникам».

Учні 2-М класу Іванський Лев, Шуєв Олександр, Лисенко Анастасія, Бровенко Аріна, Федірко Глєб долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла Захисникам».