Наша діяльність

Робота євроклубу «Євро-2000»

Євроклуб «Євро-2000» створено – у 2017 році на базі ХЗОШ № 5 для учнів школи. Членами об’єднання є учні різних вікових груп від 11 до 16 років. Координатором роботи євроклубу є педагог-організатор Шпаркий Т.М..

Мета:

Сприяння процесам європейської інтеграції України та інформування дітей і молоді про Європейський Союз, його структуру та процеси, які відбуваються в ньому; виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей,встановлення партнерських стосунків із європейськими молодіжними неполітичними організаціями.

Основні завдання:

Проведення роботи по активізації навчального, творчого, наукового потенціалу учнів; розвитку і формування національної самосвідомості.

Накопичення та поширення інформації про Європейський Союз (історія, структура, сучасний стан розвитку) серед молоді.

Обмін інформацією про традиції, історію, культуру своєї країни та країн - членів ЄС.

Встановлення культурних, наукових та ділових контактів між молоддю ЄС та своєї країни.

За період із  вересня 2017 року по грудень 2020 року євроклубівцями було організовано та проведено ряд заходів, які мали на меті поширити інформацію про ЄС (культуру, історію, політику, економіку),європейські цінності. Серед таких :

- Гра «Євробінго» ;

- Конкурси та вікторини на кращого знавця ЄС;

- Тренінг «Ми - волонтери».

- Виховні заходи «Привіт Європо!», «Толерантність у нашому житті».

Члени євроклубу «Євродіти» є активними учасниками клубного життя та заходів різного рівня. Брали участь:

• у фестивалі до Дня міжкультурного діалогу, де презентували роботу свого євроклубу.
  • в тренінгу, в рамках шкільного проекту «Від руйнування до творення. Шляхи примирення».
  • Організували заходи в День міжкультурного діалогу та продемонструвати силу і солідарність, справедливість і добро, привернути увагу до основної місії діяльності - робити світ, в якому ми живемо, краще.
  • Підготували та провели віртуальні екскурсії («Мандрівка Парижем»), лекторії («Видатні люди Харківщини»), віртуальна екскурсія - вікторина «Мій рідний Харків…».
  • Відзначили Тиждень толерантності в межах якого провели виховний захід «Творіть добро» для 1 – 6 класів та виховний захід «Толерантність країн Європи» для 7 – 11 класів, також проведено ряд бесід та конкурс малюнків.

Учні протягом  року працюють над проектом: «Історія міста Харкова».

Фотографії