18 черв. 2021

Канікули з Політехом.

Учні школи, вихованці 7 загону відвідали науково-практичні заходи на базі НТК "ХПІ" "Канікули з Політехом".

Звітування керівника.

17 червня 2021 року о 17.00 у актовій залі школи відбулося звітування директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ст. № 5 Харківської міської ради Харківської області перед педагогічним персоналом та батьківської громадськістю. На заході була присутня представник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, головний спеціаліст Петришина О.М.
17 черв. 2021

Робота мовного загону в Молодіжному парку.

Вихованці 3 (мовного) загону провели цікаве заняття з англійської мови на свіжому повітрі у Молодіжному парку.
17 черв. 2021

Відвідування Харківського художнього музею.

Сьогодні вихованці 2 загону відвідали Харківській художній музей. Учні зацікавились екпозиціями українських та російських художників.
17 черв. 2021

Відвідування аеродрому у с. Коротич.

Учні пільгового контингенту сьогодні відвідали спортивний аеродром «Коротич», що розташований в Харківській області в районі селища Новий Коротич. Діти дізналися про те, що він призначений для розміщення та виконання польотів авіації загального призначення, запуску і випробування авіамоделей, а також виконання парашутних стрибків. Ця екскурсія була здійснена за підтримки депутата Харківської обласної ради Сухонос Марії Костянтинівни. Адміністрація школи, педагогічний колектив та батьки учнів висловлюють велику подяку Марії Костянтинівні.
16 черв. 2021

Відвідування кінотеатру.

Вихованці 1-2 загонів переглянули мільтфільми у кмультіплексі "Нікольській"
16 черв. 2021

Відвідування Музею мініатюр.

Вихованці 5 та 6 загонів відвідали Музей мініатюр

Відвідування Музею аптеки.

Вихованці 2 загону відвідали Музей аптеки.
15 черв. 2021

Конкурс малюнків на асфальті.

Вихованці 3 загону брали участь у конкурсі малюнків на асфальті, присвяченої "Безпеки життя дітей у місті".
15 черв. 2021

Відвідування виставкового центру "Бузок"

Вихованці 1 та 2 загонів відвідали виставку "Світ очами дітей" у виставковому центрі "Бузок"