Відвідування кінотеатру "Палладіум"

Вихованці 5 загону переглянули художній фільм "Кроєлла" у кінотеатрі "Палладіум"

Відвідування Музею кофе.

В ихованці 5-6 загонів відвідали Музей кофе.

Відвідування Харківського планетарію.

Вихованці 2 загону табору з денним перебуванням "Ліцсова казка" відвідали Харківській планетарій ім. Ю.О. Гагаріна. Діт дізналися про зорі, Сонце та різні планети Сонечної системи.
11 черв. 2021

Вітаємо учасників наукового онлайн-змагання Kharkiv QUIZ "Science is Fun!"

Учні нашої школи взяли участь у науковому онлайн-змаганні НТУ "Харківський політехнічний інститут, присвяченому відзначенню Дня науки та Міжнародного дня світла "Наукові онлайн змагання Kharkiv QUIZ "Science is Fun!". Учні школи показали гарні результати та зацікавленість.
11 черв. 2021

Поїздка до технопарку с. Ватутіне.

Вихованці 5 загонуздійснили екскурсію до навчального центру оперативно-рятувальної служби Цивільного захисту ГСЧС України «Технопарк Ватутіне».
11 черв. 2021

Відвідування Малої Південної залізниці.

11 червня вихованці 1 загону відвідали Малу Південну залізницю. Учні побували у музеї Молої Південної залізниці.
10 черв. 2021

Відвідування бібліотеки ім. М. Островського.

Сьогодні молодші діти табору відпочинку 1 загону стали юними поетами та письменниками у Бібліотеці ім. М, Островського. Діт із задоволення відвідали міський сквер Дзеркального струменю

Відвідування Художнього музею.

Вихованці 3 загону відвідали Харківській художній музей. Співробітники музею провели з дітьми оглядову екскурсію по музею.

Відвідування художньої галереї АВЕК

Вихованці 2 та 5 загонів відвідали художню галерею АВЕК. Виставка була присвячена "Звірячему стилю в мистецтві. Діти самостійно через додаток у смартфоні мали змогу дізнатися про ці незвичайні витвори мистецтва.
9 черв. 2021

Відвідування Молой Південної залізниці.

Вихованці 5-6 загонів відвідали Малу Південну залізницю та музей на базі неї. Діти із задоволенням прокотилися на потягу Малой Південної залізниці.