2 черв. 2021

Звітування керівника.

17 червня 2021 року відбудеться звітування директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області Ткачової К.І. Захід відбудеться о 17.00 у актовій залі школи.
1 черв. 2021

Міжнародний день захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Учні нашої школи долучилися до святкування. У школі 31 травня були проведені конкурси, бесіди, презентації. Учні початкових класів взяли участь у різноманітних ігрових заходах, що проходили на шкільному майданчику. У шкільній бібліотеці було проведено бібліотечний урок, бесіда, та корисні поради учням 7-го класу.
31 трав. 2021

Закінчено прийом документів до 1-х класів.

Закінчено прийом документів до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області.
28 трав. 2021

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021.

завтра, 28 травня, відбудеться ЗНО з математики (завдання рівня стандарту). У цьому тестуванні будуть брать участь більш 40 учнів 11-х класів з нашої школи.
27 трав. 2021

Вітаємо!!!!

Учнів Богаєвського Ігоря (11-Б клас), Чемеровську Ольгу (5-Б клас) та Чемеровського Григорія (9-А клас) за перемогу (I місце) у віртуальній краєзнавчій експедиції учнівської молоді-2021, секція «Скам’яніли свідки минулого: історія Харкова у пам’ятниках і меморіальних дошках».
26 трав. 2021

Вітаємо!!!!

Протягом березня-травня 2021 року учні школи брали участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харкова та Харківської області. Учениця 5-Б класу Неро Олександра стала переможцем (II місце) у номінації «Анімація»
25 трав. 2021

Поїздка учнів школи до Албанії!

Учні 10 та 11 класів шкільного євроклубу “Євро-2000” відвідали Албанію в рамках дружнього візиту “Побратимське колесо”. Під час відвідування був підписаний меморандум про співпрацю між школами Харкова і Тирани. Також в тексті меморандуму йдеться про спільний розвиток освіти та інших сфер між містами-партнерами
24 трав. 2021

Участь та перемога учнів у районному місячнику науки та мистецтва

У травні, з метою виявлення обдарованої молоді, підвищення інтересу учнів до занять дослідницькою діяльністю, реалізації творчих здібностей, учні 5-8-х класів нашої школи активно взяли участь у районному Місячнику науки та мистецтва.
22 трав. 2021

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова висловлює подяку за участь учнів школи у школах розвитку університету

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова висловлює щиру подяку за участь у школах розвитку університету.
21 трав. 2021

СТАРТУВАЛА ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021

21 травня стартувала основна сесія ЗНО-2021: у першому тестуванні – з німецької та французької мов та англійської мови взяли участь і учні 11-х класів нашої школи. Бажаємо їм успіху!.