9 черв. 2021

Відвідування Літературного музею.

Вихованці 3 загону відвідали Літературний музей. Під час заходу "Літературна мандрівка" діти відвідали країни, де народилися казки та інші літературні герої творів для дітей.
9 черв. 2021

Ігрові заходи у Молодіжному парку.

Вихованці 4 загону взяли участь у ігрових заходах в Молодіжному парку. Діти взяли участь у інтелектуальному квесті.
8 черв. 2021

Відвідувіання Харківської бібліотеки для дітей вихованями табору.

Вихованці 1 та 2 загонів відвідали Харківськ обласну бібліотеку для дітей. Захід був присвячений читання книжок українських поетів та письменників.
8 черв. 2021

Профілактична бесіда з працівниками поліції.

Вихованці табору зустрілися з Ченським Дмитром Геннадійовичем, поліцейським 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старшим сержантом поліції, який розповів дітям про дотримання безпеки дорожнього руху під час перебування у таборі та під час відпочинку літом.
8 черв. 2021

Спортивні змагання серед учнів табору "Лісова казка"

08 червня на базі пришкільного табору з денним перебування «Лісова казка» відбулися спортивні змагання з футзалу, черлідінгу та «Веселих стартів». Змагання проводилися під девізом: «Україна - до перемоги!!!».
7 черв. 2021

Розпочато роботу табору відпочинку.

07 червня розпочато роботу табору відпочинку з денним перебування "Лісова казка". На шкільному майданчику відбулося святкое відкриття табірної зміни.
5 черв. 2021

Свято Останнього дзвоника!

05 червня 2021 року для учнів у стінах школи пролунав останній дзвоник.
4 черв. 2021

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року!
3 черв. 2021

Відвідування Харківського дельфінарію.

03 червня учні 2-А та 2-Б класів школи відвідали Харківській дельфінарій.
2 черв. 2021

Профілактична бесіда інспектором ювенальної превенції.

02 червня 2021 року для учнів 5-Б класу була проведена профілактична бесіда інспектором ювенальної превенції ХРУП 1 Масленко М.М.