9 трав. 2021

Заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З 5 по 7 травня з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у школі відбулися тематичні заходи. Для учнів 1-4 класах відбулися виховні години, уроки мужності за темами: «76 років річниці Перемоги...» тощо. Для учнів 5-11 класів виховні заходи були проведені в он-ланй режимі. Під час заходів учнями було вшановано пам'ять про тих, хто пройшов крізь бої та вижив у війні. У шкільній бібліотеці було створено виставку «Пам’ять серця».
8 трав. 2021

Заходи до Дня пам'яті та примирення.

8 травня відзначається День пам'яті та примирення у школі було проведено бесіди, виховні години, тематичні онлайн уроки. Учні школи вирушили віртуальними екскурсіями музеїв бойової слави Київського району в режимі он-лайн.
8 трав. 2021

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів

Використання символіки тоталітарних режимів передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність:
6 трав. 2021

Шановні батьки учнів, вчителі!

З вівторка, 11 травня 2021 року, учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи. Учні 1-4-х класів продовжують працювати у штатному режимі.
5 трав. 2021

Вітаємо!!!!

Вітаємо Бабенко Анастасію, ученицю 11-Б класу, яка стала переможцем у конкурсі бальних танців, «Ритми Дніпра». Бажаємо перемог у подальшому!
1 трав. 2021

Розпочато прийом докуметів до 1 класу!

Розпочато прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік
30 квіт. 2021

Профілактична бесіда з учнями.

30 квітня у рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» провідним фахівцем 27-ДПРЧ в м. Харкові ГУ ДСНС України в Харківській області майором служби ЦЗ Ачкасовим В.Є. для учнів 5-А класу в онлайн-режимі ZOOM проведено профілактичну бесіду з попередження всіх видів дитячого травматизму в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності «Зробимо життя безпечним».
30 квіт. 2021

Профілактична бесіда щодо правил дорожнього руху.

30 квітня інспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, старшим лейтенантом поліції Черкашиним Данилом Михайловичем, для учнів 3-Б класу в онлайн-режимі ZOOM була проведена профілактична бесіда щодо правил дорожнього руху.
29 квіт. 2021

Профорієнтаційний захід.

29 квітня з випускниками школи в он-лайн режимі провели зустріч представники Харківського торговельно-економіного інституту КНЕУ. На зустрічі учням було доведено інформацію про вищий заклад освіти та ознайомлено з правилами та прийому документів.
28 квіт. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

28 квітня учні школи взяли участь у виховних заходів щодо «Тижня знань безпеки життєдіяльності».